EcoCardToys

0

Oferta skierowana jest do szkół, przedszkoli, domów młodzieżowych, świetlic oraz kółek plastycznych.

Naszym nadrzędnym celem jest edukacja najmłodszych poprzez zabawę. Pragniemy uczyć dzieci podejmowania świadomych decyzji i zwracać ich uwagę na fakt, że to jak będzie wyglądał nasz świat, gdy dorosną zależy również od nich. Poprzez świadomy wybór zabawek możemy zainteresować dzieci otaczającym je środowiskiem oraz uwrażliwić na piękno i potrzeby przyrody.

Nasze zabawki są intersującym narzędziem do pracy z dziećmi – budzą ciekawość i chęć zabawy. Wspaniale sprawdzają się jako pomoce dydaktyczne, które pomogą Państwu uzupełnić prowadzone zajęcia. Dzięki nim dzieci poznają gatunki roślin i zwierząt, rozwijają swoje zdolności manualne. Użycie materiałów z recyclingu uczy dzieci zasadności segregowania śmieci, a fakt, że wszystkie elementy zabawki mogą być ponownie przetworzone sprawia, że zabawka jest przyjazna środowisku. Praca z naszymi eko-zabawkami stanowi wspaniałą okazję do przeprowadzenia zajęć tematycznych z zakresu ekologii oraz przyrody.

System 3 kroków zapewni świetną zabawę i zaangażowanie dzieci przez długi czas:

Krok 1 Złóż zabawkę.
Krok 2 Ozdabiaj i rysuj.
Krok 3 Baw się do woli!

Zabawki sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych. Minimalna ilość zamówienia to 50 sztuk dowolnie skonfigurowanych produktów w jednym rozmiarze. Dla Klientów b2b przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu pod numerem (+48) 510 62 33 33 lub mailowego office@EcoCardToys.com